banner-darbagh
منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

درگذشت معمار

بامداد روز ۱۲ اسفند ۹۲ آقای حسن پور معروف به معمار که از اهالی تبریز و مقیم تهران بودمد و سالها در دارباغ زندگی کردند ,به دیار باقی شتافتند.ایشان برای اهالی روستا کارههای زیادی انجام دادند از جمله کمک در ساخت خانه برای افراد کم درآمد .

معمار ساخت مدرسه جدید دارباغ را برعهده داشت که به بهربرداری رسید و این روزها از آن استفاده می شود.

مردم دارباغ امروز برای درگذشتش ناراحت بودند به مانند یکی از اعضای خانواده شان. معمار یک دارباغی بود و همیشه در یاد مردم باقی خواهد ماند .

روحش شاد و یادش گرامی

درباره نویسنده

وبسایت دارباغ برای شناساندن زیبایی های روستا ساخته شده . شما هم میتونید همکار ما باشید در این سایت . تو بخش نظرات مطرح کنید .

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. دارباغ

    معمار هر کاری که کرده در قبالش پول گرفته.موفتی که کار انجام نداده. بعدشم واسه بعضی ها متاسفم که به جای اینکه یادی کنن از بزرگهای دارباغ که باعث سربلندی و ابادانی دارباغ بودند مثل شهد اتشدهقان مرحوم قنبر زاده مرحوم کربلایی کریم افشه شهید پیریوسفی مرحوم سندی که هم زمین بابت مسجد و مخابرات به مردم دارباغ هدیه داد.میروند دنبال کسی که تمام زمینهای دارباغ رو به قیمت پایین به ترکها و فامیلهای خودش فروخت.و الان شده اسطوره محل ما که عکس خیلی بزرگ که تا به حال در دارباغ نصب نشده بود را در دارباغ بخاطرش نصب کردند. باید گفت محل ما شده جای غریبه ها.وتا چند سال اینده تمام زمینهای دارباغ به فروش خواهد رفت توسط یه سری ادمهای بی سواد.و ان موقع هستش که ما باید با سنگ مثل فلسطینیها با انها بجنگیم.که خیلی سخته چون انها زیاد زادو والد میکنن در محل و تعدادشان از دارباغی ها بیشتر میشود.اهای شورای وقت دارباغ که همه چیزت یه ترکه غریبه هستش.دست از این کاراتون بردارید.

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *